DVD Video Soft Free Studio – obsługa

Poleć:
Informacje o artykule: Poziom trudności: 2/42-4-80 Dostęp: Silver

 

dvd-free-studioFree Studio to zestaw kilkudziesięciu bezpłatnych narzędzi przeznaczonych do edycji i nagrywania materiałów audio oraz wideo.
W skład pakietu wchodzą aplikacje przeznaczone do obsługi serwisu YouTube (YouTube Download, YouTube to MP3 Converter, YouTube to iPod and PSP Converter, YouTube to iPhone Converter, YouTube Uploader), konwersji plików wideo i audio (Video to DVD Converter, Video to Flash Converter, 3GP Video Converter, Video to iPod and PSP Converter, Video to iPhone Converter, Video to MP3 Converter, Video to JPG Converter, Audio Converter), nagrywania danych (Video Burner, Disc Burner, Audio CD Burner, DVD Decrypter) i edycji filmów oraz ścieżek audio (Video Dub, Audio Dub, Video Flip and Rotate).
Co istotne, wszystkie programy są bezpłatne i bardzo proste w obsłudze.

Niniejszy poradnik dostępny jest w postaci filmu wideo i omawia obsługę programu oraz pokazuje przykład nagrywania pulpitu komputera:

 

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Zgoda na cookies. (info)

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij